Приватне акціонерне товариство "Племзавод "Літинський"

Код за ЄДРПОУ: 00846180
Телефон: (04347) 34136
e-mail: plemzavod.roshen@gmail.com
Юридична адреса: 22343, Вінницька область, Літинський район, село Громадське, вул.Центральна 1
 
Дата розміщення: 19.04.2017

Річний звіт за 2016 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); В 1930 роцi був органiзований радгосп iм.Сталiна.

20.03.1957 року його було об'єднано з 4-ма колгоспами Лiтинського району.

В кiнцi 1964 року його роздiлено на два господарства: Держплемзавод "Україна", Держплемзавод "Лiтинський".

Вiдкрите акцiонерне товариство "Племзавод "Лiтинський" було створено згiдно рiшення його засновникiв-працiвникiв (протокол загальних зборiв №3 вiд 14.05.1996 року та Наказу Регiонального вiддiлення ФДМУ по Вiнницькiй областi №168-04 вiд 26.02.1996 року.

Фактiв злиття, приєднання, подiлу, перетворення та видiлу не було.

Згiдно з рiшенням загальних зборiв акцiонерiв товариства вiд 23.04.2010 року було вирiшено вiдповiдно до акону України "Про акцiонернi товариства" змiнити найменування "Вiдкрите акцiонерне товариства "Племзавод "Лiтинський" на "Публiчне акцiонерне товариство "Племзавод Лiтинський".

Вiдповiдно Лiтинською державною адмiнiстрацiєю Вiнницької областi було здiйснено замiну свiдоцтва про державну рєєстрацiю на нове: А01 №108886, номер запису в Єдиному державному реєстрi - 1 157 105 0014 000021.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; До органiзацiйної структури входять об'єкти виробничого та невирорбничого призначення: адмiнбудiвля, бичатники, гараж, склад зерна, складзапчастин, лабораторiя. Товариство не має дочiрнiх пiдприємств , фiлiй, вiдокремлених пiдроздiлiв та представництв. Змiн у органiзацiйнiй структурi товариства у звiтному перiодi не вiдбувалося.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; Середньоблiкова чисельнiсть працiвникiв облiкового складу – 51 особа;
Середня чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом – 0 осiб;
чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу - 0 осiб.
Фонд оплати працi 2016 рiк -5835 тис.грн.
Фонд оплати працi 2015 рiк – 4869,0тис.грн.
Порiвняно з попереднiм перiодом у 2016 роцi фонд зарплати збiльшився на 20 %, в зв'язку зi змiнами мiнiмальної заробiтної плати. Кадрова програма Емiтента, спрямована на забезпечення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв операцiйним потребам Емiтента не розробляється.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств.
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; Спiльної дiяльностi з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами у звiтному перiодi Емiтент не здiйснював.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; Протягом звiтного перiоду пропозицiй щодо реорганiзацiї товариства не поступало.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); Вiдповiдальнiсть за органiзацiю бухгалтерського облiку та забезпечення фiксування фактiв здiйснення всiх господарських операцiй у первинних документах, збереження оброблених документiв, регiстрiв i звiтностi протягом встановленого термiну, але не менше трьох рокiв, на пiдприємствi, що перевiрялось, несе вiдповiдно до Закону України «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» керiвник, який здiйснює керiвництво пiдприємством вiдповiдно до законодавства та установчих документiв.
Керiвник та головний бухгалтер несуть персональну вiдповiдальнiсть за повноту та достовiрнiсть складання попередньої фiнансової звiтностi. .
Бухгалтерський облiк на пiдприємствi ведеться бухгалтерською службою на чолi з головним бухгалтером. Дiяльнiсть працiвникiв бухгалтерiї регламентується посадовими iнструкцiями, що затвердженi на пiдприємствi. Бухгалтерська служба пiдприємства крiм вимог чинного законодавства у своїй роботi керується також “Наказом про органiзацiю бухгалтерського облiку й облiкову полiтику пiдприємства”, затвердженого керiвником на 2016 рiк.

ПАТ «Племзавод «Лiтинський» пiд час виконання своїх функцiй керується нормативно-правовими актами України:
·Конституцiєю України ;
·Цивiльним кодексом України вiд 16.01.2003 № 435-I\/;
·Господарським кодексом України вiд 16.01.2003 № 436-IУ;
·Законом України „Про запобiгання та протидiю легалiзацiї (вiдмиванню) доходiв, одержаних злочинним шляхом” вiд 28.11.2002 № 249-IУ;
·Законом України „Про державну реєстрацiю юридичних осiб та фiзичних осiб - пiдприємцiв” вiд
·№ 755-IУ;
·Законом України „Про цiннi папери та фондовий ринок” вiд 23.02.2006 № 3480-I\/;
·Законом України „Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” вiд 16.07.1999 № 996-ХI\/;
·Iншi Закони України;
·Мiжнародними стандартами бухгалтерського облiку (МСБО).
Основнi принципи подання фiнансової звiтностi.
Фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («МСФЗ»), затвердженими Радою з мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («РМСФЗ») та iнтерпретацiями, випущеними Постiйним комiтетом з iнтерпретацiй Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («ПКI МСФЗ»).
Товариство веде бухгалтерський облiк вiдповiдно до вимог ведення бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi. Нацiональнi принципи i вимоги до ведення бухгалтерського облiку в Українi вiдрiзняються вiд принципiв i вимог МСФЗ. Таким чином, дана фiнансова звiтнiсть, пiдготовлена на основi реєстрiв бухгалтерського облiку Товариства, мiстить коригування, необхiднi для приведення даної звiтностi у вiдповiднiсть до МСФЗ.
Фiнансова звiтнiсть пiдготовлена вiдповiдно до принципу безперервностi дiяльностi Товариства, якi передбачають реалiзацiю активiв та виконання зобов'язань в ходi нормального здiйснення дiяльностi.
Оновлення активiв Товариства, так само, як i майбутня дiяльнiсть Товариства, перебуває пiд iстотним впливом поточної та майбутньої економiчної ситуацiї середовища. Фiнансова звiтнiсть не мiстить жодних коригувань на випадок того, що Пiдприємство не зможе дотримуватися принципу безперервностi дiяльностi.
ПАТ «Племзавод «Лiтинський» веде бухгалтерський облiк згiдно з українським законодавством. Ця фiнансова звiтнiсть була пiдготовлена на основi бухгалтерських записiв, якi Пiдприємство веде згiдно з українськими Положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку („П(С)БО”) та вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi.
Бухгалтерський облiк у Товариствi забезпечує своєчасне та повне вiдображення всiх господарських операцiй та оцiнку стану активiв та зобов’язань, контроль за наявнiстю i збереженням майна, виконанням зобов’язань та достовiрнiсть даних бухгалтерського облiку вiдповiдно до Плану рахункiв бухгалтерського облiку.
Для облiку та узагальнення iнформацiї про наявнiсть та рух нематерiальних активiв на пiдприємствi використовують рахунок бухгалтерського облiку 12 “Нематерiальнi активи”.
При формуваннi в бухгалтерському облiку iнформацiї про нематерiальнi активи та розкриттi iнформацiї про них у фiнансовiй звiтностi пiдприємство використовує вимоги МСБО 38 “Нематерiальнi активи”.
Пiдприємство основними засобами вважає матерiальнi активи, якi утримуються з метою використання їх у процесi виробництва або постачання товарiв, надання послуг, для здiйснення статутної дiяльностi, очiкуваної вигоди, вiдповiдно до МСБО 16 «Основнi засоби». Строк корисного використання (експлуатацiї) яких становить бiльше одного року. Бухгалтерський облiк основних засобiв на пiдприємствi забезпечує своєчасне вiдображення на рахунках бухгалтерського облiку повної iнформацiї про оцiнку, надходження основних засобiв, їх внутрiшнє перемiщення (зi складу в цех (вiддiл, дiльницю), з цеху в цех тощо), вибуття (реалiзацiя, лiквiдацiя, безоплатна передача, нестача, псування тощо); вiдображення даних про нарахування амортизацiї основних засобiв за звiтний перiод та їх зносу з початку корисного використання; визначення витрат, пов'язаних з пiдтриманням основних засобiв у робочому станi (технiчнi огляди, поточне обслуговування), їх ремонтом i полiпшенням; визначення фiнансових результатiв вiд реалiзацiї та iншого вибуття основних засобiв; iнформацiєю для складання звiтностi про основнi засоби i капiтальнi iнвестицiї.
Пiдприємство у вiдповiдностi до Законодавства України володiє, користується i розпоряджається майном, що є у його власностi вiдповiдно до мети створення та предмету дiяльностi товариства.
Об'єкт основних засобiв слiд визнавати в якостi активу тiльки в тому випадку, якщо:

-iснує ймовiрнiсть того, що Товариство отримає пов'язанi з даним об'єктом майбутнi економiчнi вигоди;
-первiсна вартiсть даного об'єкта може бути достовiрно оцiнена;
-собiвартiсть активу перевищує 6000 гривень.
Пiсля фактичного введення в експлуатацiю об'єкти основних засобiв переводяться на вiдповiднi рахунки основних засобiв.
Амортизацiя основних засобiв розраховується прямолiнiйним методом вiдповiдно до строкiв корисної служби, погодженим з технiчним персоналом Пiдприємства наступним чином:

Будiвлi та споруди 45-50 рокiв
Машини та устаткування 3-20 рокiв
Комп'ютерне обладнання 1-8 рокiв
Транспортнi засоби 4-7 рокiв
Iнструмент, прилади та iнвентар 5-20 рокiв
Незавершене будiвництво Не амортизується
Бухгалтерський облiк запасiв ведеться в кiлькiсно-сумарному виразi, вiдповiдно до «МСБО» 2 «Запаси», непридатних для використання запасiв в товариствi не визначено, тому не було дооцiнки, уцiнки, списання.
Первинний облiк ведеться в кiлькiсному вимiрнику за мiсцями зберiгання запасiв та матерiально-вiдповiдальними особами.
Первинний облiк запасiв здiйснюється як з використанням типових форм так i з використанням самостiйно розроблених форм первинних документiв, що мiстять усi обов'язковi реквiзити.
Запаси
Пiдприємство видiляє наступнi товарно-матерiальнi запаси:
• Готова продукцiя;
• Товари;
• Матерiали;
• Запаснi частини;
• Незавершене виробництво.
Запаси вiдображаються за найменшою з двох величин: собiвартостi i чистої вартостi реалiзацiї. Собiвартiсть товарiв включає витрати на придбання та, там де це доцiльно, витрати, якi були понесенi у зв'язку з доведенням запасiв до їх поточного стану та мiсця розташування. Собiвартiсть розраховується з використанням методу ФIФО. Чиста вартiсть реалiзацiї розраховується виходячи з передбачуваної продажної цiни за вирахуванням всiх передбачуваних витрат на завершення виробництва i реалiзацiю.
Пiдприємство перiодично оцiнює запаси на предмет наявностi пошкоджень, старiння, повiльної оборотностi, зниження чистої вартостi реалiзацiї. У разi, якщо такi подiї мають мiсце, сума, на яку зменшується вартiсть запасiв, вiдображається у звiтi про сукупний дохiд.
Виручка включає суму компенсацiї, одержану або пiдлягає отриманню за продаж готової продукцiї, товарiв i послуг в звичайному ходi господарської дiяльностi Товариством. Виручка облiковується за вирахуванням податку на додану вартiсть, знижок i внутрiгрупових операцiй.
Товариство визнає виручку в разi, якщо сума доходу може бути достовiрно оцiнена, iснує ймовiрнiсть одержання майбутнiх економiчних вигод, а також у разi вiдповiдностi спецiальним критерiям для кожного виду дiяльностi Товариства, зазначеного нижче. Сума виручки не вважається достовiрно оцiненої до тих пiр, поки не будуть вирiшенi всi умовнi зобов'язання, що мають вiдношення до продажу. У своїх оцiнках Товариство базується на iсторичних результатах, враховуючи тип покупця, тип операцiї та особливi умови кожної угоди.
Витрати визнаються Товариством, якщо виконуються наступнi умови: сума витрат може бути надiйно визначена, i виникає зменшення в майбутньому економiчних вигод, пов'язаних зi зменшенням активу або збiльшенням зобов'язань.
Витрати визнаються у тому звiтному перiодi, в якому визнано доходи, для отримання яких вони понесенi, або тодi, коли стає очевидно, що данi витрати не призведуть до отримання будь-яких доходiв, незалежно вiд часу фактичної виплати коштiв чи iншої форми їх оплати, коли економiчнi вигоди вiд їх використання зменшилися або повнiстю спожитi.
Витрати, якi неможливо прямо пов'язати з доходом певного перiоду, вiдображаються у складi витрат того звiтного перiоду, в якому вони були здiйсненi.

основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Предметом дiяльностi Товариства є:
-виробництво молока, м'яса та iншої продукцiї промислового та сiльськогосподарського призначення;

Основним ринком збуту є переробнi пiдприємства України, якi переробляють молоко та м’ясо.

Ефективна дiяльнiсть товариства залежить вiд клiматичних умов та сезонних змiн.

Реалiзацiя продукцiї товариства провадиться на договiрнiй засадi.

Бiльше робiт припадає на весняно-лiтнiй перiод. Д

ля дiяльностi ПАТ придбає дизпаливо на ТОВ «Бест Ойл Трейд»,ТОВ «Назарет Транс», ТОВ «Нiка iмпорт», добрива – ТОВ «Енергосервiс» ТОВ «Азот-н», ТОВ «Агротрейд», ТОВ «Добрива України» , засоби захисту рослин –ТОВ
«Подiлляагрозахист», корма – ТОВ «Кремiкс» ТОФ «ФiдленсАгро», ТОВ «Агротранс-Ф», ТОВ «Корма України».

Кiлькiсть постачальникiв, що займають бiльше 10% в загальному об'ємi постачання - 3 юридичнi особи.

Цiни помiрнi.Новi технологiї не впроваджувались.

Основними клiєнтами є переробнi пiдприємства України, а також iндивiдуальнi пiдсобнi господарства Вiнницької областi.

На розвиток даної галузi впливає ведення кормовиробництва, цiнова полiтика в державi, органiзацiя i ведення селекцiйно-племiнної роботи в господарствах.

Дiяльнiсть пiдприємства галузi залежить вiд кiлькостi поголiв'я ВРХ, та її продуктивнiсть, яка постiйно збiльшується.

Даними по конкуренцiї товариство не володiє.

На перспективу товариство ставить завдання , змiцнити кормову базу, пiдвищити продуктивнiсть худоби, покращити якiсть продукцiї та її класнiсть.

Основними замовниками є ПАТ «Вiнницький молочний завод «Рошен» , ТОВ «Житомирський м’ясокомбiнат», ТОВ «Козятинський м’ясокомбiнат» .
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; За останнi 5 рокiв придбано активiв – 25686,0 тис.грн, вiдчужено – 3096,9 тис.грн.

Значних iнвестицiй або придбань, пов'язаних з господарською дiяльнiстю Емiтент не планує.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; Правочинiв з власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими осоабми протягом звтiного перiоду Емiтент не укладав.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; До складу основних засобiв пiдприємством вiднесенi матерiальнi активи, очiкуваний термiн корисного використання яких бiльше 1 року та первiсна вартiсть яких складає бiльше 6 тис.грн.

Всi основнi засоби товариства використовуються за своїм призначенням.

Екологiчнi питання не впливають на використання активiв пiдприємства.

Володiння основними засобами здiйснюється на правах власностi на постiйнiй основi.

Термiн користування основними засобами : будiвлi i споруди - 45-50 рокiв, машини та обладнання 10-30 рокiв, транспортнi засоби 4-7 рокiв.
Всi основнi засоби товариства використовуються за своїм призначенням.

Обмежень на володiння, використання та розпорядження майна емiтента у 2016 роцi не було.

На кiнець звiтного перiоду ступiнь зносу основних засобiв склала 15%, ступiнь використання -100%.

Всi основнi засоби пiдприємства знаходяться у власностi ПАТ "Племзавод "Лiтинський" i за його мiсцем розташування.

У звiтному перiодi було придбано: Трактор колiсний JOHN DEERE 8320R , Телескопiчний навантажувач Manitou MLT 735 TLSU, Трактор колiсний Беларус -1025.2 , проведена реконструкцiя доїльної установки ялинка УДЕ – всього на суму 9089,4 тис.грн.

На протязi року вiдбулося списання та вiдчуження на суму 1901,1т.грн.

У 2016 роцi первiсна вартiсть Основних засобiв збiльшилась на 7188 тис.грн, за рахунок нових ОЗ.

Первiсна вартiсть основних засобiв на початок звiтного перiоду складає 100152 тис.грн, на кiнець перiоду - 107340 тис.грн.

Орендованих основних засобiв немає.

Сума нарахованого зносу 16939 тис.грн.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Важливими проблемами, що впливають на стабiльну дiяльнiсть пiдприємства є нестабiльнi цiни на паливно-мастильнi матерiали, застарiла технiка, зношення обладнання, що призводить до спаду виробництва. Також ефективнiсть виробництва залежить вiд сприятливих клiматичних умов.

Сiльськогосподарське виробництво знаходиться у високiй залежностi вiд низької закупiвельної можливостi та дизпаритету цiн на сiльськогосподарську продукцiю, через що ефективiнсть виробництва падає.

Важливими проблемами, що впливають на стабiльну дiяльнсiть пiдприємства є нестабiльнi цiни на паливно-мастильнi матерiали, застарiла технiка, зношення обладнання.

Ступiнь залежностi вiд законодавчих та економiчних обмежень висока.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; У звiтному перiодi фактiв накладання штрафiв та компенсацiй за порушення чинного законодавства на пiдприємствi не було.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; Товариство працює за принципом самофiнансування та самоокупностi. Робочого капiталу для поточних потреб достатньо.
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; Укладених але ще не виконаних договорiв на кiнець звiтного перiоду немає.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); На перспективу товариство ставить завдання змiцнити кормову базу, пiдвищити продуктивнiсть худоби, покращити якiсть продукцiї та її класнiсть.
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; Дослiджень i розробок у звiтному перiодi не проводилося.
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; Емiтент або його посадовi особи не виступають строною в судових справах.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. I.У звiтному перiодi дивiденди не виплачувались.
II.На внутрiшньому та зовнiшньому ринках цiнних паперiв торгiвля ЦП не здiйснювалась. Заявки на фондовi бiржi не подавалися i подаватися не будуть.

III. Нерозподiлений прибуток пiдприємства у 2016 роцi складає 30039 тис.грн; у 2015 роцi - 18884 тис.грн; у 2014 роцi склав 17551 тис.грн, що на 2252 тис.грн бiльше попереднього перуоду; у 2013 роцi нерозподiлений прибуток становив 15299 тис.грн.
IV. Чистий прибуток за звiтний перiод складає 11155 тис.грн; за 2015 рiк становить 1333 тис.грн, за 2012 рiк становив 1959 тис.грн що на 4988 тис.грн менше, нiж у 2013 роцi. У 2014 роцi i отримано 2252 тис.грн чистого прибутку, що на 4695 тис.грн менше попереднього перiоду.
V. Хоча собiвартiсть реалiзованої продукцiї у 2013 роцi складає 18709 тис.грн,у 2014 роцi вона збiльшилась i становить 22570 тис.грн. У 2015 роцi собiвартiсть реалiзованої продукцiї становила 31870 тис.грн. У звiтному перiодi собiвартiсть зросла i складає 35411 тис.грн.